Menu
Nákupní košík

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Procházením webu souhlasíte s použitím souborů cookies.

Bílá vína

Bílá vína
Chardonnay
Novinka -16 %
Chardonnay je starobylá moštová odrůda révy vinné, určená k výrobě bílých vín, spontánní kříženec odrůd Pinot Noir a Gouais blanc. Pochází z francouzského vinařského regionu Burgundsko.Odrůda dává vzniknout špičkovým i podprůměrným vínům, ctí terroir, své specifické prostředí. Výraz vína se mění pod..
194,- Kč 230,- Kč
Cena bez DPH:160,- Kč
Hibernal
Novinka -16 %
Typické odrůdové víno Hibernal má zelenožlutou barvu, vůně je intenzivní, příjemně ovocitá, chuť plná, velmi extraktivní, typicky kořenitá. V odrůdovém víně je vyšší obsah kyselin, ve výběrech jemná harmonie.Ve vůni a chuti můžeme hledat černý rybíz, angrešt, ananas, broskev, grapefruit, červený pom..
194,- Kč 230,- Kč
Cena bez DPH:160,- Kč
Pálava – výběr z hroznů
Novinka -26 %
Pálava je ovocně kořenitá, hroznová, krásně aromatická. Světlejší žlutozelená barva se slámovými odlesky. Aroma je intenzivní a odrůdově typické, připomínající růže, šípkový čaj, lilie nebo sušenou pomerančovou kůru. V chuti je víno elegantní, středně plné a harmonické, s převládajícími tóny zralých..
206,- Kč 278,- Kč
Cena bez DPH:170,- Kč
Rulandské šedé
Novinka Hot -16 %
Víno Rulandské šedé je zlatožluté s růžovým tónem, neutrální vůní s ovocnými tóny. Chuť je plná, hebká, s vysokým extraktem. Víno je harmonické, vláčné, s utlumeným působením kyselin, dochuť je dlouhotrvající.Ve vůni a chuti můžeme hledat pomeranč, grapefruit, meruňky, oříšky a med, kouřové a máseln..
194,- Kč 230,- Kč
Cena bez DPH:160,- Kč
Sauvignon
Novinka -21 %
Jedny z nejkvalitnějších vín severních vinařských oblastí je Sauvignon. Barva vína této odrůdy je zelenožlutá. U mladých vín často najdeme vůni kopřiv nebo hluchavkového květu, bylinek nebo travnatosti. U vín z dobře vyzrálých hroznů jsou vůně spíše černorybízové, angreštové, najdeme třeba i směs ci..
182,- Kč 230,- Kč
Cena bez DPH:150,- Kč
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)