Menu
Nákupní košík

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Procházením webu souhlasíte s použitím souborů cookies.

Ochrana osobních údajů

1. Udělujete tímto souhlas společnosti MS WINE JOSEFOV s.r.o., se sídlem 9. Května 528/11, Krnov, 794 01, identifikační číslo: 05235839, DIČ CZ05235839, zapsané ve veřejném rejstříku podnikajících společností vedeném při Krajském soudu v Ostravě (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona číslo 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

  • jméno a příjmení
  • název společnosti
  • adresa trvalého bydliště
  • adresa dodání
  • telefonní číslo
  • email

2. Jméno, příjmení, název společnosti, adresu trvalého bydliště, adresu dodání, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem jasné identifikace osoby, jež učinila objednávku a její následné řádné doručení. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 3 let.


3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti MS WINE JOSEFOV s.r.o., se sídlem 9. Května 528/11, Krnov, 794 01, identifikační číslo: 05235839, DIČ CZ05235839.


4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.


5. Správce nejmenoval Pověřence pro ochranu osobních údajů.


6. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:vzít souhlas kdykoliv zpět požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.


V Krnově dne 1. května 2022 - verze 1.1